ITALO DISCO by MRXo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ITALO DISCO by MRXo

Sve u vezi Italo disco muzike
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ### PAS ###

Go down 
+25
Zagor
Antonija
xtreem
viki87
Bane76
Filipe
beciri
Goca77
bleki
Alisa
Conan
xperience
srecko
Legenda
djokica
Snjezana
Estrelja
zrinkozg
Belinda
Lidijica
Besan
zverko
bidza
Melissa.
Admin
29 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 166
Datum upisa : 2008-02-17

### PAS ### Empty
PostSubject: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 2:04 am

Da li vam se dopada ova kuca?
Zove se Buki i mnogo je fin momak.

### PAS ### Picture264vz6
Back to top Go down
https://italodisco.serbianforum.info
Melissa.
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Melissa.


Broj poruka : 172
Datum upisa : 2008-02-29

Igraj
S: S

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 9:00 pm

Da mali ti je bas sladak,mislim taj momak

Bas si dvosmislena.MOD
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 166
Datum upisa : 2008-02-17

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 5:25 pm

### PAS ### Wanda110

Jedan izuzetno lep pas.To je pas mog druga
koji se bavi odgajanjem pasa.
Back to top Go down
https://italodisco.serbianforum.info
bidza
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
bidza


Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-03-02

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 8:17 pm

a kako da stupim u kontakt sa tvojim drugom,dali ima jos takvih kuca i sta gaji
Back to top Go down
zverko
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
zverko


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2008-03-06

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 11:50 pm

D.J.Benny wrote:
### PAS ### Wanda110

Jedan izuzetno lep pas.To je pas mog druga
koji se bavi odgajanjem pasa.
Jel to cudo na prodaju? bounce
Back to top Go down
zverko
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
zverko


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2008-03-06

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 12:19 am

### PAS ### D10

Ovo je od mog druga
Back to top Go down
Besan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Broj poruka : 40
Datum upisa : 2008-03-07

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 11:06 pm

Nisu lose ove kere,kad slikam mog poslacu pa da vidite sta je pas.
Back to top Go down
Lidijica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Lidijica


Broj poruka : 46
Datum upisa : 2008-02-29

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 3:10 am

Sto ne otvorite rubliku -Lepe mace-
Back to top Go down
Melissa.
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Melissa.


Broj poruka : 172
Datum upisa : 2008-02-29

Igraj
S: S

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:27 pm

Pa da tebe stave,jadnice
Back to top Go down
Belinda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Belinda


Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-03-18

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 10:24 pm

### PAS ### A10

Medeni su
Back to top Go down
Melissa.
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Melissa.


Broj poruka : 172
Datum upisa : 2008-02-29

Igraj
S: S

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:13 am

Predivni su
Back to top Go down
zrinkozg
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Broj poruka : 72
Datum upisa : 2008-03-12

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:25 am

Belinda,predivno izgledas!!!
Back to top Go down
Estrelja




Broj poruka : 3
Datum upisa : 2008-03-23

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 4:55 pm

Prvo da vas sve pozdravim i zahvalim za poruke koje ste mi poslali.
Sto se slike tice ja ne spadam u neke lepotinje pa bih pokvarila prosek ovih prelepih ljudi cije sam slicice videla.
Trenutno sam u losoj fazi jer sam drzala predavanja o odnosu ljudi prema zivotinjama  i to osmom razredu  i totalno sam poblesavilaod kolicine zla koje sam tamo osetila.
Budu li oni zaduzeni za opstanak planete,coveka i zivotinja....crno nam se pise.
Back to top Go down
Snjezana
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Snjezana


Broj poruka : 200
Datum upisa : 2008-03-13

Igraj
S: S

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 10:24 pm

### PAS ### Cgb610
Estrelja wrote:
Prvo da vas sve pozdravim i zahvalim za poruke koje ste mi poslali.
Sto se slike tice ja ne spadam u neke lepotinje pa bih pokvarila prosek ovih prelepih ljudi cije sam slicice videla.
Trenutno sam u losoj fazi jer sam drzala predavanja o odnosu ljudi prema zivotinjama i to osmom razredu i totalno sam poblesavilaod kolicine zla koje sam tamo osetila.
Budu li oni zaduzeni za opstanak planete,coveka i zivotinja....crno nam se pise.

Zar klinci ne vole zivotinje?
Back to top Go down
Estrelja




Broj poruka : 3
Datum upisa : 2008-03-23

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 10:54 pm

Ne samo da ne vole zivotinje,nego su me zasuli takvim monstruoznim idejama kako bi oni trovali pse na primer ili ih vesali o drvece ili ograde da sam ja bukvalno bolesna dosla kuci.
Ja sam inace aktivista mreze za zastitu prava zivotinja u Srbiji pa sam u dogovoru sa direktorom skole u mestu gde zivim i razrednim staresinama pocela sa predavanjima.
Ne mogu da se setim da sam skoro videla toliko zla a nisam mlada i naucila sam dosta o ljudima i zivotu.
I dok ovo pisem osecam veliku gorcinu.
Back to top Go down
djokica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
djokica


Broj poruka : 54
Godina : 41
Lokacija : Kg
Datum upisa : 2008-03-21

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 12:22 am

Mozda nije u redu sto se mesam,ali deca su verovarno kivna na pse lutalice,jer ne moze da se zivi od njih.
Nemam nista protiv pasa,ali jako mnogo slucaja ima,a da su ljudi stradali od ujeda.
Eto ti odgovor na pitanje zasto se tako deca ponasaju. cheers
Back to top Go down
Estrelja




Broj poruka : 3
Datum upisa : 2008-03-23

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 12:44 pm

Ne postoje lutalice,postoje psi koji su napusteni,izbaceni i ostavljeni od strane coveka.
Naravno da ne mislim da deca nisu vazna i da psi treba da ih ujedaju ali iz nekog svog iskustva mogu da kazem da su deca ta koja pokazuju izuzetnu surovost.
U mom mestu je bilo pasa koje sam ja sklonila u azile a koji su prethodno bili maltretirani bez ikakvog razloga pa nije ni cudo sto su postajali napadacki nastrojeni.
Psi nepadaju sa neba i ne nicu iz zemlje,glavni krivac za njihovo postojanje na ulici je covek koji prilikom uzimanja psa ne razmislja da preuzima obavezu za tu zivotinju i koji misli da je resio svoj problem napustanjem psa a u stvari on time pravi jos veci problem.
A o surovosti koju deca iskazuju i pokazuju ne bih vise govorila jer sam nad istom sokirana.
Back to top Go down
Snjezana
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Snjezana


Broj poruka : 200
Datum upisa : 2008-03-13

Igraj
S: S

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:40 am

A,gde su te sluzbe za zbrinjavanje lutalica.
Da li oni uopste rade svoj posao?
Back to top Go down
Legenda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Legenda


Broj poruka : 55
Godina : 41
Lokacija : Belgrade
Humor : da
Datum upisa : 2008-03-26

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 4:05 pm

Ja volim pse,ali samo kad su na sigurnom.
Kod mene u bloku se cesto desava da psi lutalice(copori)napadaju prolaznike,i niko za to ne odgovara
Back to top Go down
srecko

srecko


Broj poruka : 34
Datum upisa : 2008-03-19

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 6:55 pm

I ja kad sam gladan,UJEDAM Rolling Eyes
Back to top Go down
Legenda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Legenda


Broj poruka : 55
Godina : 41
Lokacija : Belgrade
Humor : da
Datum upisa : 2008-03-26

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 8:17 pm

### PAS ### 3011_810 farao farao
Back to top Go down
Belinda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Belinda


Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-03-18

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 12:41 am

Legi,a koja je to rasa?
Mnogp smesan pas :D
Back to top Go down
zrinkozg
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Broj poruka : 72
Datum upisa : 2008-03-12

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 2:27 am

Estrelja wrote:
Ne postoje lutalice,postoje psi koji su napusteni,izbaceni i ostavljeni od strane coveka.
Naravno da ne mislim da deca nisu vazna i da psi treba da ih ujedaju ali iz nekog svog iskustva mogu da kazem da su deca ta koja pokazuju izuzetnu surovost.
U mom mestu je bilo pasa koje sam ja sklonila u azile a koji su prethodno bili maltretirani bez ikakvog razloga pa nije ni cudo sto su postajali napadacki nastrojeni.
Psi nepadaju sa neba i ne nicu iz zemlje,glavni krivac za njihovo postojanje na ulici je covek koji prilikom uzimanja psa ne razmislja da preuzima obavezu za tu zivotinju i koji misli da je resio svoj problem napustanjem psa a u stvari on time pravi jos veci problem.
A o surovosti koju deca iskazuju i pokazuju ne bih vise govorila jer sam nad istom sokirana.
A kako bi ste se vi osecali da vas je ujeo pas?
Back to top Go down
xperience




Broj poruka : 6
Datum upisa : 2008-03-19

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 12:47 pm

### PAS ### Nemo-v10

MOJ PAS
Back to top Go down
Conan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Conan


Broj poruka : 108
Lokacija : Pozarevac
Datum upisa : 2008-03-28

### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:50 pm

### PAS ### 3013_712.




Pas ima potrebu da se hrani na odgovarajući način, i taj svakodnevni zadatak pada u deo gospodaru. lako se psu pripisuje mana da je gurman, iako izgleda da raspolaže neuobičajenim digestivnim sposobnosdma dovoljno je samo videti ga kako glodje staru sumnjivu kost zatrpanu ko zna orkad za njega ipak nije dobro da jede kao njegove gazde, a još manje da se zadovoljava time šro će na kraju pojesti ostatke sa njihovog stola. Proteini (meso riba), balastne materije (zeleno povrće, mekinje), masti (biljne, nekuvane i dopuna u vidu vitamina i minerala čine idealnu porciju za svog psa, vodeći naravno računa o njegovoj starosti, o njegovoj situaciji i zdravsrvenom stanju: kuja koja doji štene od tri meseca, hrt za treniranje, ili vučni pas nemaju iste potrebe za hranom. Valjana ishrana, izbalansirana i racionalna, delovaće preventivno ili će pak doprineti izlečenju mnogih bolesti. Bilo da kupujete gotovu hranu (kroketi, konzerve...), bilo da vi lično spravljate hranu za svog psa, budite rigorozni kada su u pitanju proporcije; podelite hranu na dva obroka koji se daju u tačno određeno vreme i ne zaboravite da ishrana svog psa, koja ne mora biti raznovrsna, mora ipak pokrivati sve njegove potrebe, ni siromašna, ni preobilna, kako bi bio u formi i ostao vitalan... tokom čitavog svog života.
Back to top Go down
Sponsored content





### PAS ### Empty
PostSubject: Re: ### PAS ###   ### PAS ### Icon_minitime

Back to top Go down
 
### PAS ###
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ITALO DISCO by MRXo  :: KATEGORIJE FORUMA :: Kucni ljubimci+Rottweiler-
Jump to: