ITALO DISCO by MRXo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ITALO DISCO by MRXo

Sve u vezi Italo disco muzike
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Stvarnost ili masta /duhovi/

Go down 
+7
Alisa
ROSTILJ
srecko
Biljana27
caca89
NEOSVOJIVA
Filipe
11 posters
AuthorMessage
Filipe
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Filipe


Broj poruka : 38
Datum upisa : 2008-03-18

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 12:17 pm

Vidim da niko ne otvara temu ovde,pa eto ja se naso pametan.
Odmah da vam kazem ja u duhove ne verujem a vi?
Back to top Go down
NEOSVOJIVA

NEOSVOJIVA


Broj poruka : 25
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 2008-03-31

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 12:17 am

Verujem u duha iz carobne boce i alibabu i 40 razbojnika. Stvarnost ili masta /duhovi/ 341888
Back to top Go down
caca89




Broj poruka : 3
Datum upisa : 2008-03-30

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:47 pm

To su ciste gluposti,verujte mi.
Back to top Go down
Biljana27
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Female Broj poruka : 58
Godina : 43
Lokacija : Minhen
Datum upisa : 2008-03-19

Igraj
S: S

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 8:30 pm

Mnogi ljudi prizivaju duhovi ali ima i lazova,naravno. Ocigledno da postoji NESTO. Ali mozda su i kreacije nase maste... Evo sta se tipu desilo:

Bilo je oko 11 uvece.Vecerao,lego da spavam.Odjednom,u onom stanju kad niti ste budni niti spavate,cuje jasno kako neko dise pored njega na jastuku.Ali dise kao asmaticar.Otezano.Aj kao okrene se na drugu stranu,opet ista prica.Malo se unervozio.Upalio svetlo.Jok.Nema nista.Ostavio svetlo upaljeno,opet ista stvar.Dise "asmaticar"pored njega na jastuku.Imao kucnog terijera.Uveo ga u sobu.Kako ga uveo,tako je poceo da cvili,naculjenih usiju i gledao je samo u jednom pravcu.Gledao i on tamo,ali niceg nije bilo.Ta noc je ostala neprospavana.Ujutru,bila nedelja,pita ga keva da li zna gde je terijer.Normalno da je znao.Reko:U sobi kod njega.Zasto ga pitali?kaze i da im kazem,ne bi verovali,pa nek ostane ovako.Tek tad su i otac i majka institirali da isprica sta mu se desilo pa i psa uveo u sobu.On ispricao ali onako bezvoljno.Kao,nece verovati.No,oni su ga pomno slusali.Kad je video koliko su ozbiljni i sam se uozbiljio i pitao STA SAD?Sta ste se ukipili?Tad ustade otac pa rece;"Isto TO se desilo prethodno vece i njegovoj sestri.
Covek je kojeg nikako nije lako zaplasiti,uplasiti..ali tad se uplasio.Jer potencijalnog neprijatelja nije video.
Da,mozda u celoj prici nije zgoreg pomenuti da mu je baba umrla 40 dana pre te veceri od ASME!


Last edited by Biljana27 on Mon Apr 07, 2008 10:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
srecko

srecko


Broj poruka : 34
Datum upisa : 2008-03-19

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 10:08 pm

Jezivo,digla mi se kosa,mislim ovo malo kose Stvarnost ili masta /duhovi/ 38851
Back to top Go down
ROSTILJ




Broj poruka : 4
Datum upisa : 2008-03-24

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 11:06 pm

Ma da,ja sam bas juce bio sa draculom na pice bounce bounce
Back to top Go down
Alisa

Alisa


Male Broj poruka : 22
Godina : 40
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 2008-03-18

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 11:37 pm

Verujem da nesto postoji,nesto sto mi jos ne mozemo da shvatimo.Imala sam cak i neka svoja licna iskustva sa natprirodnim pojavama,ali ne bih sada da ozivljavam ruzne uspomene.
Back to top Go down
radovan39




Broj poruka : 31
Datum upisa : 2008-03-08

Igraj
S: S

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 4:33 pm

Komunikacija sa duhovima je proces u kojem duše umrlih koriste posebno osetljive osobe, medijume ili posrednike, da bi preko njih komunicirali sa živima. Tokom tog procesa medijumi prenose i kinetičke aktivnosti koje pokreću sami duhovi, kao što su recimo slučajevi gde se nameštaj pomera ili da se poruke prenose preko tabli za prizivanje očigledno bez intervencije čoveka. Ovako posredovanje je planirano i stoga se veoma razlikuje od spontane aktivnosti kućnih duhova jer su medijumi obučeni da po svojoj volji ostvare komunikaciju u kontrolisanim paranormalnim uslovima. Štaviše, upitanju je komunikacija u oba pravca, jer prisutni postavljaju pitanja a medijum odgvoara na konkretan način. Mnogi medijumi su deo Spiritističkog pokreta, a ima i onih koji rade samostalno.
Stvarnost ili masta /duhovi/ 17114 Stvarnost ili masta /duhovi/ 17114 Stvarnost ili masta /duhovi/ 17114
Back to top Go down
zverko
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
zverko


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2008-03-06

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 9:32 pm

Stvarnost ili masta /duhovi/ 3010_810
Stvarnost ili masta /duhovi/ 811378
Resite mi ovu MISTERIJU
Back to top Go down
beciri
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
beciri


Male Broj poruka : 90
Godina : 51
Lokacija : privat
Humor : po
Datum upisa : 2008-02-23

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:07 pm

Evo dokaz kakos u zene opasne po okolinu

Stvarnost ili masta /duhovi/ 3011_110
Back to top Go down
Snjezana
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Snjezana


Broj poruka : 200
Datum upisa : 2008-03-13

Igraj
S: S

Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 4:29 pm

Ej drustvo aj malo pomozite beciriju da uhvati neku zensku.
On je tako jako kivan na zene ocigledno,da je jadan imao lose iskustvo. Stvarnost ili masta /duhovi/ 341888
Back to top Go down
Sponsored content





Stvarnost ili masta /duhovi/ Empty
PostSubject: Re: Stvarnost ili masta /duhovi/   Stvarnost ili masta /duhovi/ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Stvarnost ili masta /duhovi/
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ITALO DISCO by MRXo  :: KATEGORIJE FORUMA :: MIsterije-
Jump to: