ITALO DISCO by MRXo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ITALO DISCO by MRXo

Sve u vezi Italo disco muzike
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Osmeh lepotana

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Snjezana
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Snjezana


Broj poruka : 200
Datum upisa : 2008-03-13

Igraj
S: S

Osmeh lepotana Empty
PostSubject: Osmeh lepotana   Osmeh lepotana Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 5:16 pm

Moja drugarica Daria,smekala se skoro tri nedelje sa jednim zaista lepimdeckom i pre neki dan pocese da se zabavljaju.
On zaista lep,ali
Drugarica mi se jakorazocarala.Kad su se videli preko dana a on on skoro nijednog zuba prednjeg nema,ko petarde da je jeo,strasno,strasno farao
Back to top Go down
Belinda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Belinda


Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-03-18

Osmeh lepotana Empty
PostSubject: Re: Osmeh lepotana   Osmeh lepotana Icon_minitimeWed Apr 02, 2008 2:43 pm

Snjezana wrote:
Moja drugarica Daria,smekala se skoro tri nedelje sa jednim zaista lepimdeckom i pre neki dan pocese da se zabavljaju.
On zaista lep,ali
Drugarica mi se jakorazocarala.Kad su se videli preko dana a on on skoro nijednog zuba prednjeg nema,ko petarde da je jeo,strasno,strasno farao

Mogu zamisliti kakav tek zadah ima,verovatno ko da je mrtvake jeo affraid
Back to top Go down
nina

nina


Female Broj poruka : 2
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 2008-10-21

Osmeh lepotana Empty
PostSubject: Re: Osmeh lepotana   Osmeh lepotana Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 8:46 pm

:D hahaha vjerovatno njoj nije smijesno, ali morala sam,,,jer sam se sjetila jedne svoje, vrlo slicne situacije, kad umrla nisam
Ipak Daria, ako decko ima druge kvalitete pusti zube, to je bar lako napraviti,,pozz :rabbit:
Back to top Go down
Sponsored content





Osmeh lepotana Empty
PostSubject: Re: Osmeh lepotana   Osmeh lepotana Icon_minitime

Back to top Go down
 
Osmeh lepotana
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ITALO DISCO by MRXo  :: KATEGORIJE FORUMA :: Lepi muskarci-
Jump to: